Főmérnök

Bűvölő csapatunkba Főmérnököt keresünk!

Feladatok

  • irányítja és szervezi az NFI Filmlabor Műszaki és fejlesztési részlegének a munkáját
  • a zavartalan üzemmenethez biztosítja a filmtechnikai-, digitális, video és energetikai berendezések, gépek üzembiztos állapotát
  • a piaci és technológiai igényeknek megfelelően a filmtechnikai-, digitális, video-, termelő- és üzemenergetikai berendezések fejlesztési feladatait tervezi és kivitelezteti
  • összeállítja a rendszeres karbantartások tervét a termelés illetékes vezetőinek bevonásával
  • üzembe helyezteti az új filmtechnikai-, digitális-, video berendezéseket és egyéb felszereléseket, elkészítteti azokhoz a munkavédelmi, kezelési és karbantartási előírásokat
  • megszervezi a hazai-, import alkatrészek és anyagok szükség szerinti megrendelését
  • a beruházási és műszaki fejlesztési feladatterveket összeállítja
  • kapcsolatot tart a hazai és a nemzetközi gépbeszállító cégekkel
  • megtervezi a kapcsolódó beruházásokat, elkészíti a szükséges közbeszerzések műszaki leírását, azok megvalósítását koordinálja
  • a zavartalan üzemmenethez biztosítja az energetikai berendezések, gépek üzembiztos állapotát
  • részt vesz az üzemenergetikai berendezések fejlesztésének előkészítésében és üzembe helyezésében

Elvárások

  • műszaki egyetemi végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • minimum 5 éves mérnöki területen szerzett tapasztalat

Előny

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • hasonló filmes területen szerzett műszaki tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • céges laptop, mobiltelefon
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • céges rendezvények

Várjuk a szakmai életrajzokat a job@nfi.hu email címre.