Gazdasági munkatárs

Büszkék vagyunk arra, hogy az ország filmszakmai vállalataként hozzájárulhatunk a magyar filmipar fejlődéséhez, megújulásához, emellett biztonságos, stabil munkahelyi hátteret biztosítunk kollégáinknak. Több mint 260 fős csapatunk közösen dolgozik azon, hogy a Közép-Európai régióban meghatározó szerepet töltsünk be. Folyamatosan bővülő csapatunkba ezúttal:

Gazdasági munkatársat

keresünk

Amit várunk Tőled:

  • középfokú pénzügyi-számviteli végzettség, lehetsz pályakezdő is
  • MS Office programcsomag ismerete, különös tekintettel Excel
  • rendszer szemléletű gondolkodásmód, multitasking
  • kiváló adminisztrációs készségek, monotonitás tűrés
  • munkájára igényes, precíz
  • rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség
  • jó problémamegoldó és priorizáló készség
  • gyors tanulás
  • önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód

Feladataid lesznek többek között:

  • szerződések, számlák teljes körű nyomon követése (belső iratkezelési rendszerben is)
  • számlák esetleges javíttatása
  • számla mellékletek készítése, ellenőrzése
  • beérkező számlák szerződés szerinti egyeztetése
  • készlet SERPA rendszerben történő adminisztrációja
  • készpénzes számlák kezelése
  • adatszolgáltatások, ad-hoc riportok készítése
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal (könyvelés, kontrolling) és a partnerekkel szóban és írásban

Előny (de nem feltétel):

  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Andoc iratkezelő program ismerete
  • SERPA készletnyilvántartó program ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • céges laptop, mobiltelefon
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • modern munkahelyi környezet
  • fejlődési lehetőség
  • céges rendezvények

Munkavégzés helye:

  • kerület, XIV. kerület

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a job@nfi.hu e-mail címre.