Iratkezelési munkatárs/Recepciós

Bűvölő csapatunkba Iratkezelési munkatárs/Recepcióst keresünk!

Főbb feladatok:

  •  iratok nyilvántartásba vétele, rendezése
  •  megadott eljárásrend szerint a beérkező iratok kezelése az elektronikus iktató és dokumentum kezelő rendszerben
  •  információk gyűjtése, rögzítése, válogatása
  •  adminisztrációs feladatok ellátása
  •  partnerekkel történő kommunikáció
  •  érkező vendégek fogadása, útbaigazítása
  •  telefonközpont kezelése
  •  beérkező postai küldemények átvétele
  •  váltott munkarend szerinti munkavégzés

Elvárások:

  •  kiváló adminisztrációs készségek
  •  monotonitás tűrés
  •  nagyfokú pontosság, precizitás
  •  jó problémamegoldó készség
  •  felhasználói szintű MS-office ismeretek
  •  középfokú aktív angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • elektronikus iktatásban szerzett tapasztalat
  • Andoc program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • modern munkahelyi környezet
  • innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • céges rendezvények, filmes élmények

Várjuk a szakmai életrajzokat a job@nfi.hu email címre.