Telepvezető (Fót)

Bővülő csapatunkba Telepvezetőt keresünk a fóti telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • helyiséggazdálkodási feladatok ellátása (állapotfelmérés, javítások elvégeztetése)
  • kapcsolattartás külsős partnerekkel (bérlőkkel, munka -tűzvédelmi megbízottal, kivitelező, karbantartó szakcégekkel stb.)
  • a fizikai állomány munkatervezése, irányítása
  • a munka- és tűzvédelmi utasítások ellenőrzése és betartatása
  • tűzjelző működésével kapcsolatos rendszeres ellenőrzési feladatok elvégzése
  • szakhatósági engedélyek, jegyzőkönyvek ellenőrzése
  • raktárkészlet ellenőrzése, leltározás (SERPA programmal), együttműködés a könyveléssel
  • rendszeres telepi bejárásokon észlelt hiányosságok megszüntetésének ügyintézése
  • dokumentációk, kimutatások készítése
  • portaszolgálattal való kapcsolattartás
  • üzemeltetés során felmerülő, bejelentett hibák, és esetleges károk kijavításának megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • elhivatottságot a munkád iránt
  • határidők betartása/betartatása
  • erős kommunikációs képesség szóban és írásban
  • rugalmas, együttműködő, agilis személyiség, határozott fellépés
  • jó problémamegoldó készség, gyors tanulás
  • önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód
  • strukturált felelősségteljes gondolkodás
  • legalább 3 év releváns szakmai gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SERPA program ismerete
  • épületgépész, műszaki végzettség
  • épületvillamossági jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

 Munkavégzés helye:

  • A Munkáltató fóti telephelye

 Jelentkezéshez várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat a job@nfi.hu email címre.