Rólunk

2022. január 13.

Grafikus álláshirdetés

Bűvölő csapatunkba grafikust keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • NFI rendezvényeihez és programijaihoz kapcsolódó kommunikációs anyagainak elkészítése
  • hirdetési koncepciók tervezése online és print felületekre (plakát, banner)
  • nyomtatott kiadvány grafikai tervezése és nyomdai előkészítése (pl. katalógus, brosúra)
  • social media tartalmak grafikai tervezése, elkészítése
  • illusztráció, infografika készítése
  • saját kreatív koncepciók fejlesztése és megvalósítása
  • meglévő hirdetési koncepciók mutációinak elkészítése
  • arculati elemek, logók tervezése
  • márkamegjelenés látványtervezése rendezvényekre, kiállításokra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú grafikus végzettség
  • legalább 1-3 év releváns szakmai gyakorlat
  • releváns vállalati vagy ügynökségi tapasztalat
  • szakmai előéletet bemutató portfólió
  • gyors tanulás
  • kreatív gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vágóprogram használatában való jártasság (Adobe Creative Cloud, Photoshop stb.)
  • katalógus, brosúra tervezésben és tördelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • újonnan létrejövő pozíció kialakításának lehetősége
  • változatos feladatok, sokféle projekt
  • home office lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • céges laptop, mobiltelefon
  • 6 órás munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • szakmai támogatás
  • céges rendezvények, filmes élmények

Jelentkezés módja: Várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és a portfóliódat pdf. formátumban a job@nfi.hu e-mail címre.

Megértettem