Rólunk

2021. július 12.

Könyvelő álláshirdetés

Bűvölő csapatunkba könyvelőt keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

·        Szállító számlák könyvelése
·        Vevő számlák kiállítása (belföldi és nemzetközi számlák), valamint azok könyvelése
·        Vegyes tételek könyvelése
·        Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
·        Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív részvétel
·        Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése
·        Készletkönyvelés
·        Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor
·        Statisztikák elkészítése
·        Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel
·        A főkönyvelő napi munkájának támogatása
·        Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        Felsőfokú szakirányú végzettség, de legalább mérlegképes könyvelői képesítés
·        Legalább 2-3 év releváns szakmai gyakorlat
·        Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (MS Office)
·        Nemzetközi számlázásban szerzett tapasztalat előny
·        Kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel
·        Önálló, megbízható munkavégzés jellemez
·        Jó problémamegoldó képességed van
·        Nagyfokú pontossággal végzed a rád bízott feladatokat
·        Proaktív vagy

Amit kínálunk:

·        Versenyképes juttatási csomag
·        Stabil vállalati háttér
·        Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
·        Innovatív környezet, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
·        Jól felszerelt és kellemes munkakörnyezet
·        Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Szükséges tapasztalat:

·        1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

·        Nem igényel nyelvtudást

Várjuk a jelentkezéseket a job@nfi.hu címre.

Megértettem