Rólunk

2021. december 21.

Pénzügyi asszisztens álláshirdetés

Bűvölő csapatunkba pénzügyi asszisztenst keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

-        Házipénztár teljes körű kezelése, pénztárral kapcsolatos elszámolások, nyilvántartások vezetése (minden házipénztárral kapcsolatos adminisztrációs, ill. könyvelési feladat ellátása)
-        Pénzügyi rendező tételek rögzítése, összevezetések, avízió, kompenzáció
-        Egyenlegközlők készítése (vevő, szállító), behajtása, illetve beérkező egyenlegközlők megválaszolása
-        Vevő és szállító analitika rendszeres kitisztázása, egyeztetése
-        Utalási feljegyzések készítése (téves utalás visszautalása, óvadék visszafizetés, bérek, adók átvezetése, havi költség átterhelésekhez)
-        Letéti koordinátor kolléga munkájának adminisztratív támogatása
-        Szerződések szkennelése, számlák, dokumentumok postázása
-        Letéti koordinátor kolléga teljes körű helyettesítése, letéti számlához kapcsolódó adminisztrációs feladatok, szerződések elkészítése, Kincstári utalások rögzítése, egyeztetés az NMHH Nemzeti Filmiroda Ellenőrzési osztályával a kifizethetőség érdekében
-        Pénzügyi csapat munkájának támogatása

Elvárások:

-        középfokú pénzügyi végzettség/házipénztár kezelése képesítés
-        kiváló adminisztrációs és problémamegoldó készség
-        nagyfokú pontosság, precizitás
-        megbízhatóság
-        pozitív, energikus személyiség
-        önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-        felsőfokú végzettség
-        pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amiért érdemes velünk dolgoznod:

-        stabil vállalati háttér
-        versenyképes juttatási csomag
-        céges laptop, mobiltelefon
-        határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
-        modern munkahelyi környezet
-        szakmai támogatás
-        céges rendezvények, filmes élmények

Szükséges tapasztalat:

-       1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: XIV.kerület

Várjuk a jelentkezéseket a job@nfi.hu e-mail címre.

Megértettem