Rólunk

2021. február 18.

Produkciós ellenőr (könyvelő végzettséggel) álláshirdetés

Büszkék vagyunk arra, hogy az ország filmszakmai vállalataként hozzájárulhatunk a magyar filmipar fejlődéséhez, megújulásához, emellett biztonságos, stabil munkahelyi hátteret biztosítunk kollégáinknak. Több mint 230 fős csapatunk közösen dolgozik azon, hogy a Közép-Európai régióban meghatározó szerepet töltsünk be.

Bővülő csapatunkba ezúttal:

Produkciós ellenőr (könyvelő végzettséggel) munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:

  • a támogatott projektek részére kiutalt támogatás tervezett költségvetésének, cél szerinti felhasználásának ellenőrzése
  • támogatott projektek teljes költségvetésének, illetve a szerződésben rögzített finanszírozás szerinti elszámolásának és szabályszerűségének vizsgálata
  • az elszámolások főkönyvben való szerepeltetésének vizsgálata
  • ÁFA és egyéb adók, járulékok elszámolások szabályszerűségének ellenőrzése
  • teljesítések igazolását, az érvényesítés és utalványozás meglétének vizsgálata
  • az elszámolások megfelelőségének ellenőrzése a mindenkor érvényes jogszabályoknak, a hatályos szabályzatok alapján
  • jegyzőkönyvek készítése

Mit várunk Tőled:

  • felsőfokú számviteli végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • kiváló adminisztrációs készségek
  • monotonitás tűrés
  • elhivatottságot a munkád iránt
  • nagyfokú pontosság, precizitás
  • határidők betartása /betartatása
  • önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód
  • strukturált felelősségteljes gondolkodás
  • jó problémamegoldó készség
  • legalább 2-3 év könyvelői gyakorlat/tapasztalat
  • magas szintű MS-office ismeretek
  • „Forrás” program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • céges laptop, mobiltelefon
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • modern munkahelyi környezet
  • innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség
  • szakmai támogatás
  • céges rendezvények, filmes élmények
  • izgalmas filmes világ

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Róna utca 174.

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a job@nfi.hu e-mail címre.

Megértettem